GİZLİLİK POLİTİKASI

Örteks Tekstil İşletmeleri A.Ş. (“Örteks” veya “Şirket”) olarak www.orteks.com.tr  (“Site”) sitesini ziyaret eden kullanıcı ve ziyaretçilerin verilerinin korunmasına ve özel hayatlarının gizliliğine son derece saygı duymakta ve önem vermekteyiz. Örteks, kullanıcılarının ve ziyaretçilerinin mahremiyetine son derece saygı duymaktadır ve bunu ilke edinmiştir. Lütfen www.orteks.com.tr  işbu Gizlilik Politikası’nı gözden geçirmek için birkaç dakikanızı ayırınız. 

Kullanıcılar ve ziyaretçiler, bu Site’ye girerek ve kullanarak bu Gizlilik Politikası’nı açıkça kabul etmiş sayılacaktır. İşbu Gizlilik Politikası, yalnızca bu Site için geçerli olup Site üzerinden yönlendirilen bağlantılar için geçerli değildir.

İşbu Site ziyaret edildiğinde, gerekli hizmetlerin sağlanması adına doğrudan veya dolaylı olarak bazı kişisel verilerin alınması gerekmektedir. Bu kişisel veriler, kullanıcıların/ziyaretçilerin onayı alınmadan herhangi bir gerekçe ile diğer ziyaretçiler veya üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Zira, www.orteks.com.tr  yetkili birimleri hariç bu verilere yalnızca kişisel verinin ilgilisi kullanıcılar/ziyaretçiler ulaşabilir ve değişiklik yapabilir. Diğer kullanıcıların/ziyaretçilerin ve üçüncü kişilerin kullanıcı/ziyaretçi tarafından Site’ye verilen bu verilere ulaşması veya değiştirmesi mümkün değildir. 

Kullanıcılar ve ziyaretçilere ait bu veriler Sitemiz tarafından güvenle muhafaza edilmektedir. Ancak, bu veriler kullanıcı/ziyaretçi ile posta, e-posta, telefon ve diğer teknolojik ileti yolları ile iletişim kurmak amacıyla kullanılabilir.  

Kullanıcı ve ziyaretçi, işbu Gizlilik Politikası’na konu verilerinin tam, doğru ve güncel olduğunu, bu bilgilerde herhangi bir değişiklik olması halinde bunları derhal www.orteks.com.tr  adresinden güncelleyeceğini taahhüt eder. Kullanıcı/ziyaretçinin tam, doğru ve güncel bilgileri sağlamamış olmasından kaynaklı ortaya çıkabilecek olan doğrudan ve dolaylı zararlardan Örteks’in herhangi bir sorumluluğu doğmayacaktır. Kullanıcı/ziyaretçi bu peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder.